Orliki znów działają! Jak skorzystać z tych obiektów?

Orliki znów działają! Jak skorzystać z tych obiektów?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Na wiosnę wracają do użytku orliki. Kompleksy zawierają boiska do niemal każdego typu rozgrywek, szatnie, wypożyczalnie piłek itd. Jak z nich korzystać?

Podstawową zasadą jest stosowanie się do regulaminu oraz zaleceń animatora, który zawsze musi być obecny na terenie kompleksu sportowego. 

Użytkownicy orlika nie uiszczają żadnej opłaty za korzystanie z placówki, jest ona całkowicie bezpłatna, tak samo jak wypożyczenia sprzętu (oczywiście na terenie kompleksu).

Przestrzeń jest otwarta przez cały tydzień, jeżeli sytuacja pogodowa jest bardzo niekorzystna, animator ma prawo podjąć decyzję o zamknięciu placówki w danym dniu. 

Wszystkie zajęcia organizowane na boiskach orlika są bezpłatne, pierwszeństwo mają jednak grupy zorganizowane np. drużyny piłkarskie. Każdy kompleks sportowy powinien mieć ponadto ofertę treningową, którą może zrealizować opiekun boiska.

W związku z faktem, że na orliku mogą odbywać się treningi grup zorganizowanych, istnieje możliwość rezerwacji przestrzeni na określony dzień i godzinę. Grupa ma wówczas pierwszeństwo przed innymi do korzystania z boiska.

Zdj. główne: Emilio Garcia/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*