Startuje nowy cykl dla amatorów MMA. Pierwszy turniej już w kwietniu!

Startuje nowy cykl dla amatorów MMA. Pierwszy turniej już w kwietniu!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Amatorów mieszanych sztuk walki w naszym kraju czeka wkrótce nie lada gratka – już w kwietniu zostanie rozegrany pierwszy turniej z nowego cyklu Mistrzostw MMA. Impreza organizowana przez Stowarzyszenie MMA Polska odbędzie się w Warszawie.

Mistrzostwa MMA Polska to cykl zawodów przeznaczony wyłącznie dla osób rekreacyjnie uprawiających tą zyskującą na popularności dyscyplinę. Komunikat wystosowany przez organizatorów jasno informuje, iż w turnieju nie ma prawa wziąć udziału żaden zawodnik posiadający rekord w sportach walki na poziomie profesjonalnym. Uczestnikiem może być natomiast każda osoba z rekordem amatorskim obejmującym maksymalnie trzy pojedynki.

Turniej, który zainauguruje cały cykl, ma odbyć się już w sobotę 17 kwietnia na terenie Białołęckiego Ośrodku Sportu. Warto mieć na uwadze, że zawodnicy mogą startować tylko w jednej kategorii wiekowej i wagowej w trakcie jednego turnieju. Organizator zapewnia rękawice oraz nagolenniki do walki, zaś w całą resztę sprzętu należy wyposażyć się we własnym zakresie. Uczestnicy zostaną podzieleni na poszczególne kategorie: Juniorzy (18-21 lat) oraz Seniorzy (21+), przy czym każdemu juniorowi przysługuje prawo do startu w kategorii seniorów.

Zapisy na Mistrzostwa MMA Polska już ruszyły i do soboty 10 kwietnia będą prowadzone za pośrednictwem odpowiedniej zakładki na stronie mmapolska.org, gdzie znajdziemy również bardziej szczegółowe informacje dotyczące turnieju. Opłata startowa została podzielona na dwa terminy i w sumie wynosi 180 zł. Organizatorzy zachęcają, aby dokonywać płatności już podczas rejestracji, choć możliwy jest także przelew na konto Stowarzyszenia. Profesjonalna otoczka całej imprezy sprawi, że każdy amator MMA poczuje się w kwietniu niczym wielki fighter!

💥 Ruszamy! Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska organizowany przez Stowarzyszenia #MMAPolska odbędzie się już…

Opublikowany przez MMA Polska Wtorek, 9 marca 2021

Zdjęcie wyróżniające: Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*