Sezon biegowy w pełni – jakie imprezy przed nami?

Sezon biegowy w pełni – jakie imprezy przed nami?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Jesień to jedna z pór roku, w  której odbywa się najwięcej imprez biegowych. Oto krótka lista najważniejszych wydarzeń, których nie powinien ominąć żaden z biegaczy!

Ultraroztocze 

Wydarzenie rozpoczynające się 1 października jest częścią Tour De Zbój organizowanego przez Fundację na Ratunek. Trasy Ultraroztocza obejmują między innymi teren Narodowego Parku Roztoczańskiego czy Parku Miejskiego w Zwierzyńcu. Do dyspozycji zawodników pozostają trasy o długości 120, 90 oraz 60 kilometrów.

IX UltraMaraton Bieszczadzki

Kolejnym istotnym wydarzeniem na biegowej mapie Polski jest organizowany od 9 sezonów Ultramaraton w Cisnej. Organizatorzy przygotowali malownicze trasy na odcinku 90, 52, 26 i 14 kilometrów. Impreza odbędzie się 9 października.

PKO Poznań Półmaraton

Do tej pory na starcie poznańskiej trasy jednego z najpopularniejszych wydarzeń biegowych w  Wielkopolsce zapisało się ponad 400 uczestników. Każdy z nich będzie miał przed sobą zadanie pokonania niewiele ponad 21-kilometrowej trasy znajdującej się na terenie centrum  miasta. Początek półmaratonu zaplanowano na 17 października.

Zdjęcie główne: RUN 4 FFWPU/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*