Siatkówka plażowa dla amatorów 2021 – przegląd najciekawszych imprez

Siatkówka plażowa dla amatorów 2021 – przegląd najciekawszych imprez
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Siatkówka plażowa nieprzerwanie od wielu lat zajmuje wysokie miejsce na liście ulubionych aktywności wśród amatorów sportów letnich. W związku z niesłabnącym zainteresowaniem na terenie całego kraju regularnie organizowane są kolejne imprezy, których uczestnicy rywalizują na piasku. Na które spośród rozgrywanych w tym miesiącu wydarzeń warto zwrócić szczególną uwagę?

W sobotę 19 czerwca na sześciu boiskach TCSiR w Tczewie odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej. Zawodnicy zostaną podzieleni na trzy kategorie: kobiety, OPEN (wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat) oraz 40+. Udział w inaugurującym sezon letni wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a zapisy potrwają do 17 czerwca do godziny 20. Liczba drużyn jest jednak ograniczona, a zatem warto się pospieszyć. Zadeklarować swój udział w zawodach można za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl.

Opublikowany przez Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji Poniedziałek, 7 czerwca 2021

Równie ciekawie zapowiada się III edycja siatkówki plażowej mężczyzn pod hasłem „Gramy na plaży” w Gostyninie na plaży Bratoszewo. Impreza została zaplanowana na termin 25-26 czerwca, a zgłoszenia można przesłać na adres mailowy [email protected], nie później niż na dwa dni przed rozpoczęciem turnieju. Aby wziąć udział w plażowych zmaganiach, należy również uiścić opłatę wpisową wynoszącą 30 złotych.

Wpisowe 30 zł.-/para płatne w dniu zawodów

Opublikowany przez gostynin.info Wtorek, 8 czerwca 2021

W czerwcu odbędzie się jeszcze przynajmniej kilka ciekawych wydarzeń skierowanych do entuzjastów siatkówki. Świetny przykład stanowi choćby pierwszy turniej prestiżowego cyklu Mistrzostw Świata Amatorów w Kędzierzynie-Koźlu, który planowo ma odbyć się 19 czerwca. Uwagę amatorów powinna przykuć również możliwość towarzyskiej rywalizacji nad Jeziorem Rusałka w weekend 26-27 czerwca. Mówiąc krótko – jest w czym wybierać!

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*