Polska Liga Tenisa 2021: Amatorskie turnieje tenisowe na terenie całego kraju

Polska Liga Tenisa 2021: Amatorskie turnieje tenisowe na terenie całego kraju
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Iga Świątek i Hubert Hurkacz odgrywają coraz ważniejszą rolę w światowym tenisie, co przyczyniło się do znaczącego wzrostu popularności tej dyscypliny. Pokłosiem są oczywiście wszelkie wydarzenia i inicjatywy dla miłośników „białego sportu”. Do najbardziej rozbudowanych zalicza się Polska Liga Tenisa, w ramach której regularnie organizowane są turnieje skierowane zwłaszcza do amatorów.

Polska Liga Tenisa – amatorskie turnieje tenisowe dla każdego

Polska Liga Tenisa to największa liga tenisowa nad Wisłą. Organizatorzy dają zawodnikom o zróżnicowanych poziomach zaawansowania możliwość spróbowania swoich sił w turniejach na terenie całego kraju. Licencję na nieograniczoną grę we wszystkich rozgrywkach (na wybranym poziomie umiejętności) można nabyć za 99 złotych.

Dziękujemy za miłe słowa 🙂

Dołącz do gry w Polskiej Lidze Tenisa – https://polskaligatenisa.pl/rejestracja.

Opublikowany przez Polska Liga Tenisa Wtorek, 10 listopada 2020

Końcówka lipca pod znakiem tenisowych zmagań w Sanoku i Wrocławiu

Już w najbliższą niedzielę 25 lipca w Sanoku odbędzie się drugi w bieżącym sezonie turniej Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2021. Wzorem ubiegłych rozgrywek, zmagania zostaną podzielone na fazę grupową i pucharową. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a dla zwycięzcy przewidziano nagrodę gotówkową na poziomie tysiąca złotych! Zapisy na Sanok Open 2021 są prowadzone za pośrednictwem oficjalnej strony Polskiej Ligi Tenisa.

Dzień wcześniej, czyli w sobotę 24 lipca we Wrocławiu zostanie rozegrany turniej 2. Ligi FitTenis Summer Cup 2021. Gigantyczne zainteresowanie zmaganiami na Dolnym Śląsku spowodowało, że wszystkie miejsca zostały błyskawicznie zajęte. Biorąc pod uwagę dotychczasową dyspozycję uczestników, zapowiada się znów fantastyczna rywalizacja na wysokim poziomie!

Wielkie święto tenisa w Sanoku❗️ Druga runda eliminacji #PucharPLT 2021 już w najbliższy weekend zagości na Podkarpacie💚…

Opublikowany przez Polska Liga Tenisa Wtorek, 20 lipca 2021

Polska Liga Tenisa 2021: Od Śląska aż po Wejherowo

Kolejne turnieje tenisa ziemnego w najbliższym czasie szykują się też w Opolu, Chorzowie, a także mniejszych miejscowościach, takich jak Barlinek czy Wejherowo. Polska Liga Tenisa coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność na mapie naszej ojczyzny, a nowe inicjatywy w najróżniejszych zakątkach kraju to świetny sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu!

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*