Tenis stołowy amatorów 2021: Kolejne turnieje w całym kraju!

Tenis stołowy amatorów 2021: Kolejne turnieje w całym kraju!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Tenis stołowy od wielu lat cieszy się popularnością wśród miłośników aktywnego wypoczynku z różnych zakątków świata. Polacy nie stanowią w tej kwestii wyjątku, w związku z czym regularnie pojawiają się informacje na temat nowych turniejów amatorskich rozgrywanych w naszym kraju. Na które miasta powinni zwrócić uwagę w najbliższym czasie entuzjaści ping-ponga?

Grand Prix Górowa Iławeckiego 2021

W najbliższą sobotę 19 czerwca powróci Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym. Na siódmą edycję popularnego wśród lokalnych zawodników cyklu złoży się w sumie 6 oddzielnych turniejów. Końcowa kwalifikacja odbywa się na zasadzie sumowania punktów zgromadzonych przez graczy na przestrzeni każdej imprezy. W wydarzeniu może wziąć udział każdy – od uczniów szkół podstawowych, przez ich rodziców, aż po seniorów.

VIII Grand Prix Górowa Iławeckiego w tenisie stołowym rusza już 19. czerwca.

Opublikowany przez Goniec Bartoszycki Środa, 16 czerwca 2021

Szczęki Cup 2021 – Warszawa, Ochota

Kolejnym ciekawym cyklem jest Szczęki Cup 2021, którego uczestnicy inaugurację sezonu mają już za sobą. Pierwszy turniej miał miejsce w warszawskim Parku Szczęśliwice i cieszył się sporym zainteresowaniem – na tenisowe zmagania przybyło łącznie 21 zawodników i zawodniczek. Biorąc pod uwagę formę rozgrywek, ta liczba robi wrażenie. To jednak nie koniec odbijania piłeczki w ramach wspomnianego cyklu, wszak kolejne mecze już 23 czerwca w tym samym miejscu.

Grand Prix KS Spójnia Warszawa 2021 – Warszawa

Wkrótce w stolicy odbędzie się również kolejny turniej w ramach rozgrywanego w każdą sobotę cyklu Grand Prix KS Spójnia Warszawa. Zawody przeznaczone są przede wszystkim dla oldboyów, a młodsi gracze mogą zapisać się do kategorii open. Wyniki poszczególnych etapów ogłaszane są za pośrednictwem facebookowej grupy Tenis stołowy w Warszawie.

Trwa 18 Grand Prix K.S. Spójnia-Warszawa🏓 Zawodnicy prezentują wysoki poziom gry 💪🏽 dzieję się🥰 Pamiętajcie za tydzień…

Opublikowany przez K.S. Spójnia-Warszawa Sobota, 12 czerwca 2021

Turnieje tenisa stołowego w całej Polsce

W tenisa stołowego grają też w mniejszych miejscowościach. Niebawem rozpocznie się chociażby Słoneczny Turniej Tenisa Stołowego w Poczesnej, który został zaplanowany na niedzielę 20 czerwca. Widać więc jak na dłoni, że ping-pong nad Wisłą nieustannie się rozwija i zyskuje kolejnych zwolenników.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*