Jak otwarte są miejsca rekreacji podczas świąt? Sprawdzamy!

Jak otwarte są miejsca rekreacji podczas świąt? Sprawdzamy!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czy w święta będziemy mogli pójść spalić wigilijne kalorie na siłowni lub basenie? Sprawdzamy, czy będzie taka możliwość! 

Nikogo nie zdziwi zapewne fakt, że podstawową kwestią jest tu uwzględnienie czynnika indywidualnego, co oznacza, że w jednym mieście siłownia bądź basem mogą być otwarte cały dzień, w innym tylko w określonych godzinach, w jeszcze innych będą zamknięte całkowicie. W ostatnim przypadku możemy jednak już teraz zapewnić, że zamknięcie potrwa przez dwa pierwsze dni świąt. 

Wiele miejsc swoją pracę w okresie świątecznym zaczyna od drugiego dnia świąt. Istnieje jednak możliwość, że niektóre ośrodki sportu będą czynne w Wigilię przed wieczerzą. Zazwyczaj są to godziny poranne i popołudniowe (np. 8–13 lub 10–15). W zeszłych latach właśnie tak działały Fitness Factory czy Fitfabric. Dlatego nawet jeśli podczas samej wigilii miejsca rekreacji będą zamknięte, nie jest to powód do smutku. Warto zajrzeć w harmonogram – okaże się, czy placówka nie działa aby w godzinach porannych bądź nie otwiera działalności od drugiego dnia świąt. Chwila przerwy przyda się i naszemu organizmowi.

Zdj. główne: Luka Susak/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*