Rewolucja na galach FAME MMA. Amatorzy powalczą o zawodowy kontrakt!

Rewolucja na galach FAME MMA. Amatorzy powalczą o zawodowy kontrakt!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przyszły rok może być przełomowym w historii federacji FAME MMA. Zawodnicy dotychczas amatorsko uprawiający mieszane sztuki walki w ALMMA staną bowiem przed niepowtarzalną szansą na podpisanie kontraktu z zawodową organizacją Armia Fight Night na 3 pojedynki!

Na 2021 rok organizatorzy gal FAME MMA, słynących dotychczas głównie z walk typu freak fight, zaplanowali aż cztery wydarzenia. Organizacja zarządzana przez kwartet Rafał Pasternak (30% udziałów), Krzysztof Rozpara (30%), Wojciech Gola (20%) oraz Michał Baron (20%) staje się coraz bardziej profesjonalna, o czym najlepiej świadczy nowy ambitny projekt, którego celem jest przygotowanie młodych adeptów MMA do wejścia w zawodowstwo. Stawka jest naprawdę wysoka, wszak profesjonalny kontrakt to dla każdego sportowca trenującego sporty walki spełnienie najskrytszych snów.

Opublikowany przez ALMMA – AMATORSKA LIGA MMA Wtorek, 17 listopada 2020

Turniej odbędzie się w limicie wagowym do 77 kg w oparciu o aktualne rankingi Polskiego Związku MMA. Pojedynki amatorów, emitowane na kanale otwartym, zaplanowane zostały na niedługo przed główną kartą FAME MMA na galach nr 9, 10 i 11. Z kolei podczas ostatniej gali w nadchodzącym roku, poza wielkim finałem, dojdzie również do rywalizacji dwóch zawodników, którzy pomimo odpadnięcia szczególnie zapadną w pamięć organizatorom lub publiczności. Obie te potyczki będą jednak transmitowane już w systemie pay-per-view.

Zwycięzca otrzyma nie tylko upragniony kontrakt z AFN, lecz także główną nagrodę finansową. Uczestnicy mogą liczyć dodatkowo na wynoszące 10 tys. złotych bonusy przyznawane za najlepszy nokaut, poddanie oraz walkę wieczoru.

Federacja Armia Night Fight może zaproponować kontrakt na 1 lub 3 walki zawodnikom, którzy pozostawią po sobie najlepsze wrażenie. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest natomiast wspieranie rozwoju najbardziej utalentowanych adeptów MMA.

Zdjęcie wyróżniające: pxhere.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*