Wrocław czeka na uczestników pierwszej edycji Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie

Wrocław czeka na uczestników pierwszej edycji Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dniach 15-17 sierpnia stolica województwa dolnośląskiego stanie się także polską stolicą tenisa ziemnego w wydaniu rekreacyjnym. Na obiektach sportowych należących do Olimpijski Club Tenis And Sports zainaugurowana zostanie premierowa edycja Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego. Relację z imprezy przeprowadzi lokalny oddział TVP 3!

W sobotę 15 sierpnia na kortach przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu rozpocznie się wyjątkowa rywalizacja tenisowa pomiędzy zespołami reprezentującymi różne zawody oraz branże. Turniej organizowany przez Fundację Aktywni dla Polski i współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu jest otwarty dla wszystkich miłośników tej dyscypliny sportu – bez względu na płeć, wiek czy poziom wyszkolenia technicznego. Zgłoszenia trwają do poniedziałku 10 sierpnia, a udział w zawodach jest bezpłatny!


https://www.facebook.com/siapzt/posts/10158239300866936

Pierwszy dzień Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie upłynie pod znakiem pojedynków deblowych. W niedzielę na kortach zobaczymy natomiast zespoły trzyosobowe, a w poniedziałek dojdzie do konfrontacji drużyn mieszanych i kobiecych. Stworzenie tej ostatniej kategorii ma związek z rosnącą popularnością tenisa ziemnego w wydaniu amatorskim wśród przedstawicielek płci pięknej.

Na wszystkich uczestników premierowej edycji amatorskiego turnieju pod patronatem PZT czekają pamiątkowe medale, zaś triumfatorzy zostaną nagrodzeni voucherami na sprzęt sportowy oraz efektownymi pucharami. Rangę tego wydarzenia dodatkowo podniesie obecność Telewizji Polskiej, która przeprowadzi relację z imprezy na antenie TVP 3 Wrocław.

Szczegółowe informacje na temat Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski Amatorów w Tenisie, w tym regulamin oraz formularz zgłoszeniowy, znajdują się na oficjalnych stronach internetowych Polskiego Związku Tenisowego oraz Fundacji Aktywni dla Polski.Zdjęcie wyróżniające: pxhere.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*