Wielkanoc na sportowo! Trwają zapisy na świąteczne imprezy biegowe

Wielkanoc na sportowo! Trwają zapisy na świąteczne imprezy biegowe
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Święta Wielkanocne to nie tylko wymarzona okazja, aby spotkać się z najbliższymi oraz odpocząć od obowiązków dnia codziennego, ale również czas okolicznościowych imprez biegowych. Na terenie całej Polski od lat rozgrywane są wyścigi przeznaczone dla tych, którzy nawet w wolne dni nie potrafią obejść się bez jakiejkolwiek aktywności. Na które spośród tegorocznych imprez warto zwrócić szczególną uwagę?

W Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia z samego rana wystartuje już trzecia edycja cieszącego się coraz większym zainteresowaniem Biegu do Pustego Grobu. Wzorem ubiegłego roku, wydarzenie przybierze zarówno formę stacjonarną, jak i wirtualną. Co istotne, bieg i marsz nordic walking mają charakter wyłącznie towarzyski, wobec czego nie uświadczymy klasyfikacji najlepszych uczestników. Każdy zawodnik, któremu uda się ukończyć trasę w Skorzewie lub wirtualnie, może liczyć natomiast na pamiątkowy medal. W tym celu biegacze-amatorzy będą musieli pokonać dystans 6,5 km złożony z jednej pętli. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej elektronicznezapisy.pl, a opłata startowa wynosi 25 zł za udział w biegu stacjonarnym albo 30 zł za start w wirtualnych zmaganiach.

ZAPRASZAMY!

Opublikowany przez Olimpijczyk Skorzewo Czwartek, 18 marca 2021

Z okazji Świąt Wielkanocnych organizacja Virtual Run Polska zaprasza z kolei do udziału w Wirtualnym Charytatywnym Biegu za Zającem. Warto wspomnieć, że poza tradycyjnym bieganiem brane są tu pod uwagę również inne aktywności, takie jak nordic walking, bieżnia stacjonarna, a nawet zwykły spacer. Dodatkowo uczestnicy będą mieli opcję łączenia udziału w imprezie z innymi wydarzeniami, co z pewnością pozytywnie wpłynie na zainteresowanie. Zawodnikom przyjdzie zmierzyć się ze stosunkowo wymagającą trasą o długości 8 km, a pomiaru można dokonać korzystając z dowolnej aplikacji lub inteligentnego urządzenia z modułem GPS. Start w wirtualnym biegu będzie możliwy od 1 do 15 kwietnia, natomiast ze szczegółami wydarzenia zapoznamy się na stronie virtualrace.com.pl.

Wirtualny Bieg za Zającem 2021 z okazji Świąt Wielkanocnych.
Na pokonanie 8 km macie czas pomiędzy 01 a 11.04.2021 a do…

Opublikowany przez Virtual Run Polska Piątek, 26 marca 2021

W formie wirtualnej odbędzie się również intrygujący Bieg Wielkanocny „Rusz Rzyć od Stołu”. W wydarzeniu chodzi przede wszystkim o pokonanie symbolicznej trasy – 3 km to dystans, który prawdopodobnie nie zrobi wrażenia nawet na amatorach lekkiej atletyki. Organizatorzy zachęcają jednak do tego, aby przebiec lub przespacerować nieco więcej. Zarejestrować można się na pośrednictwem strony sportowezapisy.pl, gdzie znajdziemy też garść cennych informacji. Opłata startowa zależy od wybranego przez nas pakietu i waha się w przedziale od 47 do 109 złotych.

START REJESTRACJI Wirtualny Bieg Wielkanocny „Rusz Rzyć od Stołu”
REJESTRACJA ROZPOCZĘTA ❗️

👉 Ruszamy i biegamy…

Opublikowany przez Biegowe Wyzwanie Czwartek, 11 marca 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*