Otwierane są kolejne obiekty sportowe – możliwy wstęp dla kibiców!

Otwierane są kolejne obiekty sportowe – możliwy wstęp dla kibiców!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Po wprowadzeniu ograniczeń związanych z aktywnością na świeżym powietrzu świat sportu przeżył chwile grozy. Odwołano większość wydarzeń sportowych – na przyszły rok przeniesiono nawet Olimpiadę. Na szczęście wydaje się, że trudny czas mamy już za sobą.

Stopniowe otwieranie obiektów sportowych

Otwieranie boisk oraz innych obiektów sportowych po okresie zamrożenia następuje stopniowo. Etap pierwszy obejmował otwarcie boisk na świeżym powietrzu, jednak znacznie ograniczono liczbę osób, które mogły na nich przebywać w jednym czasie. Następny krok to umożliwienie zajęć w halach sportowych. Obecnie można już organizować imprezy sportowe – pojawiły się także wytyczne odnośnie liczby kibiców, którzy mogą obserwować z bliska konkretne rozgrywki.


 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

To, czy do końca roku uda się przeprowadzić wszystkie zaplanowane spotkania sportowe w dużej mierze zależy od tego, jak w kolejnych miesiącach będzie wyglądał przyrost zachorowań. W przypadku gdy wystąpi nagły skok zarażeń, niewykluczone, że wrócą ograniczenia dotyczące możliwości organizowania spotkań sportowych i kibicowania ulubionym drużynom.

Zdjęcie wyróżniające: Wikipedia

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*