ORLEN Lang Team Race, czyli profesjonalny wyścig dla amatorów. Zapisy tylko do jutra!

ORLEN Lang Team Race, czyli profesjonalny wyścig dla amatorów. Zapisy tylko do jutra!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W najbliższą sobotę 30 maja Białystok zostanie opanowany przez miłośników kolarstwa z całego kraju. Kolarze-amatorzy rozpoczną wtedy rywalizację w kolejnej edycji cieszącego się dużym zainteresowaniem ORLEN Lang Team Race 2021. Co warto wiedzieć przed przystąpieniem do wyścigu?

ORLEN Lang Team Race to wyścig kolarski przeznaczony dla mniej lub bardziej zaawansowanych amatorów tej dyscypliny. Organizatorzy podczas przygotowań nieustannie wykazują się dbałością o każdy detal, dzięki czemu uczestnicy na czas trwania zawodów mogą wcielić się w rolę największych gwiazd światowego sportu. Starannie dobre trasy, scenografia rodem z Tour de Pologne oraz niepowtarzalna atmosfera kolarskiego peletonu – to tylko niektóre z wielu aspektów sprawiających, że impreza ta wyróżnia się spośród innych tego rodzaju wydarzeń.

Tegoroczny sezon ORLEN Lang Team Race zostanie zainaugurowany w sobotę 30 maja w Białymstoku, gdzie na kolarzy czekać będzie stosunkowo wymagająca trasa o łącznej długości 82 kilometrów. Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii wiekowych mogą liczyć na dekorację na podium. Początek rywalizacji nastąpi o godzinie 14:00, a rejestracja jest prowadzona do piątku 28 maja za pośrednictwem strony internetowej dostartu.pl. Jeśli z różnych przyczyn nie uda nam się jednak zadeklarować swojego udziału o czasie, to nic straconego – zapisy będą możliwe także w dniu wyścigu, w biurze zawodów.

Już za chwileczkę, już za momencik…
Piękne ściganie w Miasto Białystok czeka na Was już w niedzielę. Miejsca jeszcze są. Zapraszamy!

👉🏻 https://dostartu.pl/orlen-lang-team-race-v5669

Opublikowany przez ORLEN Lang Team Race Czwartek, 27 maja 2021

Nadrzędnym celem ORLEN Lang Team Race jest popularyzacja kolarstwa w Polsce, w związku z czym wszystko będzie odbywać się w taki sposób, aby uczestnicy mogli poznać smak rywalizacji na najwyższym poziomie. Przed przystąpieniem do wyścigu zgromadzeni w stolicy Podlasia pasjonaci jazdy rowerowej będą mogli poczuć namiastkę atmosfery profesjonalnego kolarstwa za sprawą zmagań młodzieżowców w ramach prestiżowego ORLEN Wyścigu Narodów UCI Nations Cup U23 2021.

Foto wyróżniające: MabelAmber / Pixabay

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*