„Dołącz do naszej misji poruszania ciał i umysłów” – nowe zadanie w rekrutacji do drużyny ASICS FrontRunner!

„Dołącz do naszej misji poruszania ciał i umysłów” – nowe zadanie w rekrutacji do drużyny ASICS FrontRunner!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W miniony piątek o godz. 10:00 wystartował nabór do drużyny ASICS FrontRunner, która od ponad dekady skupia miłośników biegania i aktywności fizycznej. W tym roku dla kandydatów do zespołu przygotowano nowe zadanie.

Początki popularnej drużyny ASICS FrontRunner sięgają 2010 roku, kiedy to została ona powołana do życia w Niemczech. Od tego czasu mogą do niej dołączyć zarówno początkujący, jak i zaawansowani biegacze, a nawet profesjonaliści czy ich trenerzy. Aktualnie cała ekipa składa się z ok. 600 osób z 32 krajów. Polską grupę tworzy natomiast 35 sportowców.

Rekrutacja potrwa do czwartku 4 lutego i składa się z dwóch kroków. Pierwszym jest wypełnienie i wysłanie formularza znajdującego się na stronie internetowej ASICS FrontRunner. Następnie należy zrobić zdjęcie wykonywanej przez siebie aktywności o wschodzie słońca oraz zamieścić je w mediach społecznościowych z hasztagami #SunriseMind oraz #ASICSFrontRunner2021. Trzeba przy tym pamiętać, aby w umieszczanym poście oznaczyć konto @asicsfrontrunner!

ASICS FrontRunner Application | Join Our Community

It’s official! 🔊 The application to become an ASICS Frontrunner is open again.

Do you love running? Do you believe that a sound body leads to a sound mind? If you’re ready to move minds with us, this is your chance to join this unique running community.

Apply now: https://asics.tv/3oMYlOy
Use the hashtags #SunriseMind and #ASICSFrontRunner2021 to share your pictures at sunrise. Good luck! 🙌

#SoundMindSoundBody

Opublikowany przez ASICS Piątek, 15 stycznia 2021

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji, otrzymają m.in. pełne wsparcie sprzętowe obejmujące odzież, buty i akcesoria z najnowszych kolekcji japońskiej marki. Dodatkowo – będąc członkiem drużyny ASICS FrontRunner – możemy liczyć na bezpłatne numery startowe na wybrane imprezy biegowe ASICS na całym świecie, a także regularne uczestnictwo w sesjach zdjęciowych czy kampaniach reklamowych.

Tegoroczne hasło przewodnie to „Dołącz do nas w naszej misji poruszania ciał i umysłów”. Szacuje się, że tym razem grono ambasadorów aktywności fizycznej powiększy się o około 70 osób z różnych części świata. O przyjęciu do elitarnej drużyny decyduje jednak coś znacznie więcej, niż imponujące zasięgi w mediach społecznościowych, zatem każdy ma szansę na przeżycie tej niezapomnianej przygody.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*