Końcówka roku na sportowo. Mikołajkowe turnieje w całej Polsce!

Końcówka roku na sportowo. Mikołajkowe turnieje w całej Polsce!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Wielkimi krokami zbliżają się Mikołajki, a wraz z nimi – jak co roku – powracają rozmaite turnieje sportowe rozgrywane na terenie całego kraju. Wiele spośród zawodów, które odbędą się już w najbliższy weekend, dostarczy nie tylko sporej dawki emocji, ale także zagwarantuje wysoki poziom zmagań.

W niedzielę 6 grudnia w Zielonej Górze rozpocznie się charytatywny turniej piłkarski. Celem imprezy jest zebranie jak największej kwoty na leczenie chorej na SMA pięciomiesięcznej Ani, dla której na boiskach MOSiR-u zagra osiem drużyn. Kapitanem jednej z nich jest doświadczony żużlowiec Falubazu Zielona Góra – Piotr Protasiewicz, 4-krotny drużynowy mistrz świata i 12-krotny mistrz Polski. Na ten moment udział kibiców nie jest przewidywany, lecz organizatorzy zapewnią rodzinom i przyjaciołom zawodników atrakcję w postaci kiermaszu ciast.

Niezwykle efektownie prezentuje się weekendowy grafik hali sportowej OSiR na warszawskich Włochach. Poza sobotnimi pokazami gimnastyki artystycznej autorstwa dzieci na co dzień doskonalących swoje umiejętności w UKS Elitte Warszawa, jeszcze tego samego dnia zostanie rozegrany Włochowski Turniej Piłki Siatkowej w kategorii Open. Z kolei w niedzielę, w tym samym miejscu, odbędzie się Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej dzieci z rocznika 2012. Rejestracji można dokonać wysyłając maila na adres [email protected].

W Radomsku też przygotowano coś specjalnie z myślą o najmłodszych – już w najbliższą sobotę wystartuje XI edycja turnieju Mikołajkowy ESBANK CUP 2020 RAP Radomsko. Weźmie w nim udział ponad 300 dzieci o różnych przynależnościach klubowych. Organizatorzy podkreślają, że tegoroczna rywalizacja będzie toczyć się bez udziału publiczności oraz przy zachowaniu wszelkich zasad obowiązującego reżimu sanitarnego.

Ciekawie będzie również w Tomaszowie Mazowieckim – na tamtejszej Arenie Lodowej zorganizowane zostaną Siatkarskie Mikołajki, składające się z Turnieju Singli Siatkarskich oraz Turnieju Dwójek Siatkarskich. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody.

W najbliższą niedzielę Klub Sportowy Arena organizuje Siatkarskie Mikołajki dla dzieci uczęszczających na zajęcia…

Opublikowany przez Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim Czwartek, 3 grudnia 2020

Miłośnicy sportów umysłowych powinni natomiast udać się w sobotę do Nakielskiego Ośrodku Kultury, gdzie dojdzie do Mikołajkowego turnieju szachów szybkich. Limit graczy został jednak ograniczony do 40 osób.

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*