Amatorskie ligi piłki nożnej wracają już na wiosnę!

Amatorskie ligi piłki nożnej wracają już na wiosnę!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jedną z dyscyplin, które najbardziej skorzystały na tym, że sport amatorski uprawiany na świeżym powietrzu dostał w połowie lutego zielone światło od rządu jest z pewnością piłka nożna. Orliki od przeszło trzech tygodni dosłownie pękają w szwach, jednak dla miłośników futbolu w wydaniu rekreacyjnym najbardziej istotny jest zbliżający się wielkimi krokami powrót amatorskich rozgrywek. Zapisy na niezwykle popularne w całym kraju ALPN-y już wystartowały!

Wiosna za pasem, a wraz z nią nadchodzi wyczekiwane zwłaszcza przez mieszkańców Warmii rozpoczęcie rundy rewanżowej Braniewskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Co istotne, za pośrednictwem fanpage’a BALPN można poznać poszczególne drużyny, a także obejrzeć bramki z rundy jesiennej. To właśnie między innymi dzięki takiemu zaangażowaniu organizatorów rozgrywki zyskały szerokie grono zwolenników z różnych części Polski, a na ich wznowienie ostrzy sobie zęby niejeden sympatyk piłki kopanej.

Opublikowany przez Braniewska Amatorska Liga Piłki Nożnej Poniedziałek, 1 marca 2021

Na przełomie marca i kwietnia wystartuje kolejny sezon Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Wzorem lat poprzednich, wszystkie spotkania będą rozgrywane na Orliku przy ul. Słowackiego 27B. O finalnym schemacie rozgrywek zadecyduje natomiast liczba zgłoszonych drużyn. Zapisy potrwają do 8 marca, a pierwsza część opłaty wynosi 600 złotych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwsze mecze odbędą się już za niespełna dwa tygodnie!

W dniu jutrzejszym o godzinie 17:00 ruszą z kolei zapisy do rundy wiosennej Kaliskiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej Sześcioosobowej. Na tym etapie w rozgrywkach weźmie udział 15 zespołów, a więc o dwa więcej aniżeli jesienią. Pierwsza kolejka amatorskiej rywalizacji została zaplanowana na 20 marca bieżącego roku. Szczegółowe informacje dotyczące warunków rejestracji znajdziemy na oficjalnym profilu ligi na Facebooku.

Nadszedł ten moment – ogłaszamy zapisy do Bartex Ligi Kaliskiej sezonu Wiosna 2021.
W związku z kilkoma kwestiami które…

Opublikowany przez Kaliska Amatorska Liga Piłki Nożnej Sześcioosobowej Czwartek, 4 marca 2021

Do gry wracają również zawodnicy Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej. Zgodnie z tradycją, runda wiosenna zostanie zainaugurowana Pucharem Ligi, który zaplanowano na 21 marca, czyli równo tydzień przed oficjalnym wznowieniem rozgrywek. W połowie obecnego miesiąca najprawdopodobniej wystartuje też dziewiąta edycja coraz bardziej rozpoznawalnej w całym województwie Brzezińskiej Ligi Piłki Nożnej, w której weźmie udział aż sześć zupełnie nowych drużyn!

Wiosna za pasem, a tym samym początek rundy rewanżowej w Pszczyńskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej ⚽️🥅😃 Pierwszym…

Opublikowany przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie Środa, 3 marca 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*