Gdzie pojedziesz na narty w marcu? Zobacz listę otwartych stoków!

Gdzie pojedziesz na narty w marcu? Zobacz listę otwartych stoków!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon na narty powoli zmierza ku końcowi, ale według prognoz przed nami jeszcze przynajmniej miesiąc białego szaleństwa. Gdzie warto wybrać się pod koniec lutego i na początku marca?

Tegoroczny sezon narciarski niewątpliwie można zaliczyć do udanych – otwarta jest bowiem zdecydowana większość stoków, które dosłownie pękają w szwach. Przedstawiamy naszą listę miejscowości, które cieszą się największą popularnością. Jeśli tej zimy jeszcze ich nie odwiedziliście to najwyższa pora to zmienić!

Zakopane 

Nie bez powodu miejscowość od dawna określana jest mianem „zimowej stolicy Polski”. To absolutny klasyk, który nigdy nie znudzi się miłośnikom białego szaleństwa!

Białka Tatrzańska 

Zakopane może czuć na plecach oddech nowoczesnego stoku w Białce Tatrzańskiej, która cieszy się coraz większym uznaniem.

Szczyrk i Wisła 

Warte uwagi są również powyższe beskidzkie miejscowości – zarówno Szczyrk, jak i Wisła szczytowe oblężenie mają już prawdopodobnie za sobą.

Karpacz

Karpacz Ski Arena to jeden z najlepszych ośrodków w Polsce, zatem nie może dziwić fakt, że cieszy się nienagannymi opiniami wśród zapalonych narciarzy.

Źródło: pexels.com/Mati Mango

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*