Rozpoczął się czas amatorskich rozgrywek w hokeja! Co warto wiedzieć o tym sezonie?

Rozpoczął się czas amatorskich rozgrywek w hokeja! Co warto wiedzieć o tym sezonie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nadszedł czas świetnej zabawy i wielkich emocji – wystartowały rozgrywki amatorskiego hokeja na lodzie! Gdzie rozegrano już spotkania i co czeka nas w bieżącym sezonie?

Dwa poprzednie sezony odcisnęły negatywne piętno na całym świecie sportu amatorskiego. Duża część imprez przeznaczona dla entuzjastów aktywności fizycznej w różnym wydaniu została odwołana. Pandemia swego czasu nie oszczędziła również hokeistów amatorów, którzy zaczynają wracać na boisko!

Po trwającej łącznie 1,5 roku przerwie, w listopadzie do gry wrócili w końcu zawodnicy próbujący swoich sił w Trójmiejskiej Lidze Hokeja. W rozgrywkach wzięło udział w sumie ponad 200 miłośników hokeja na lodzie, którzy wystąpili w barwach dziewięciu drużyn. Sezon potrwa jeszcze do połowy kwietnia, a spotkania będą odbywać się późnymi wieczorami na małej Hali Olivia.

Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że trwają także zacięte zmagania w ramach złożonej z raptem czterech drużyn Amatorskiej Ligi Hokeja i Małej Amatorskiej Ligi Hokeja, w której bierze udział sześć zespołów. Wkrótce powinny wystartować też kolejne amatorskie rozgrywki.

Zdj. główne: Markus Spiske/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*