Bike Maraton 2021 jednak w sierpniu? Trwa rezerwacja numerów startowych

Bike Maraton 2021 jednak w sierpniu? Trwa rezerwacja numerów startowych
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Czas w świecie sportu amatorskiego płynie nieubłaganie i do inauguracji Bike Maraton 2021 pozostał już niespełna miesiąc. Organizatorzy mają nadzieję, że pomimo wprowadzonego ostatnio lockdownu impreza odbędzie się zgodnie z planem, czyli w kwietniu. Na wszelki wypadek przygotowano również sierpniowy termin rezerwowy.

Bike Maraton to organizowany nieprzerwanie od początku XXI wieku cykl największych wydarzeń rowerowych w Polsce oraz śmiała inicjatywa przeznaczona zarówno dla profesjonalnych kolarzy, jak i amatorów. Głównymi założeniami przedsięwzięcia są towarzyska rywalizacja, a także regularne zrzeszanie pasjonatów jazdy na rowerze z całego kraju. Bike Maraton to impreza otwarta dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił na rowerowej trasie.

Tegoroczna odsłona popularnego wyścigu została zaplanowana na 17 kwietnia, aczkolwiek w związku z obowiązującymi w całej Polsce obostrzeniami jej przyszłość stoi pod znakiem zapytania. Na dzień dzisiejszy nawet organizatorzy nie są w stanie jednoznacznie określić, czy Bike Maraton 2021 rzeczywiście dojdzie do skutku już w następnym miesiącu. Wobec wyjątkowo niestabilnej sytuacji, przewidywany jest alternatywny termin rozegrania imprezy – 28 sierpnia.

Niemniej jednak cały czas należy pozostawać w gotowości, szczególnie że już teraz wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Najlepszym na to dowodem jest fakt, iż od kilku dni trwa rezerwacja numerów startowych z 2020. Warunkiem zachowania swojego numeru jest jego opłacenie najpóźniej do środy 24 marca. Koszt całej transakcji wynosi tym razem 25 złotych. Od czwartku można będzie z kolei rezerwować dowolny numer z dostępnej puli.

⚠️⌛ Tylko do środy macie możliwość zachowanie numeru startowego z 2020 rok 🚧
⚠️⚠️ Warunkiem zachowania jest zamówienie i…

Opublikowany przez Bike Maraton Poniedziałek, 22 marca 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*