Największe imprezy biegowe zimą – gdzie możesz wziąć udział?

Największe imprezy biegowe zimą – gdzie możesz wziąć udział?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W tę mroźną porę roku nie należy rezygnować z aktywności, dlatego w Polsce organizowanych jest co najmniej kilka ciekawych imprez sportowych. Sprawdź, gdzie się odbędą!

Biegi górskie

Jest w górach coś pociągającego, zwłaszcza zimą. Z tego powodu możemy się cieszyć, że Grupa Sportowa Kapija przygotowuje kolejne przedsięwzięcia. Organizacja ma w swoim harmonogramie sporą ilość nadchodzących wydarzeń, wśród nich wyróżnia się szczególnie ultramaraton annogórski, czyli bieg pośród malowniczych krajobrazów na dwóch trasach: 30 kilometrów lub 50 kilometrów. Wydarzenie rozpocznie się 17 stycznia, także prosto stamtąd można się udać na… Runmageddon!

RUNMAGEDDON

Znany powszechnie i popularny wśród sportowców ekstremalny bieg z przeszkodami. Choć najczęściej mówi się o edycji letniej, to Runmageddon odbywa się także zimą. W tym roku wspaniałe wyzwanie zapowiedziano na 22/23 stycznia 2022 roku. Impreza odbędzie się w nie byle jakim miejscu, bo na Mazowszu, u zbiegu Wisły i Narwy – w zamku Modlin. Zimowa edycja Runmageddonu to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sportu, a zwłaszcza biegu!

Zdj. główne: Isaac Wendland/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*