Koniec sezonu narciarskiego – w jakich imprezach możesz wziąć jeszcze udział?

Koniec sezonu narciarskiego – w jakich imprezach możesz wziąć jeszcze udział?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Koniec sezonu zimowych sportów zbliża się wielkimi krokami, ale jest jeszcze kilka lokalizacji, gdzie można skorzystać ze śnieżnej aury. 

Ski Closing 2022 

Sezon narciarski na Słowacji kończy się dopiero w kwietniu, także pozostało jeszcze trochę czasu na narciarską wyprawę. Zamknięcie sezonu organizowane jest między innymi w Demanovskiej Dolini, skąd można pozjeżdżać na Chopoku, jednej z najpopularniejszych gór w Tatrach. 

Electric Mountain Festival 

Wyjątkowa impreza odbywa się także w austriackich Alpach. Wydarzenie to idealne połączenie dla miłośników imprez, narciarstwa i muzyki elektronicznej. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 7–8 kwietnia, a bilety dostępne są już w sprzedaży. Wraz z karnetem na festiwal uczestnicy otrzymują także skipassy na czas trwania imprezy. 

SnowpenAir 

Po dwóch latach przerwy na mapę imprez narciarskich powrócił legendarny SnowpenAir. Wydarzenie organizowane jest w Szwajcarii w malowniczej wiosce Grindelwald. Festiwal narciarstwa i muzyki łączy zawodników już od 1998 roku. Tegoroczna edycja odbyła się w ostatni weekend marca, a gośćmi specjalnymi byli zespół Sunrise Avenue oraz Helene Fischer.

zdj. główne: Alain Wong/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*