Coraz mniej wolnych miejsc w Warmia Open. To już w ten weekend!

Coraz mniej wolnych miejsc w Warmia Open. To już w ten weekend!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W najbliższy weekend na kortach House of Tennis w Bartągu pod Olsztynem odbędzie się amatorski turniej tenisowy Warmia Open. Ciesząca się olbrzymim zainteresowaniem impreza zostanie rozegrana w ramach Polskiej Ligi Tenisowej.

Turniej zostanie podzielony na dwie kategorie. Pierwszą z nich będzie Polska II Liga Tenisa przeznaczona dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z zawodowym tenisem oraz nie są obecnie szkoleniowcami czy instruktorami. Z kolei w Polskiej Lidze Tenisa 45+, jak sama nazwa wskazuje, zagrają amatorzy powyżej 45. roku życia. Zawody odbędą się w systemie faza grupowa plus drabinka. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w postaci m.in. voucherów o wartości 500 zł do sklepów Decathlon.

Pojedynki w ramach Warmia Cup, podobnie jak zaplanowane na piątek 6 listopada losowanie grup, mają być transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału Polskiej Ligi Tenisa na YouTube. Turniej stanowi odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie tenisem wśród miłośników sportu – w obliczu pandemii jest to bowiem jedna z najbezpieczniejszych dyscyplin. Do udziału w zawodach zaprasza także znany dziennikarz Jarosław Kuźniar, który sam spróbuje swoich sił na kortach House of Tennis.

Jarosław Kuźniar zaprasza na turniej Polskiej Ligi Tenisa

Znany dziennikarz zaprasza na najbliższy turniej Polskiej Ligi Tenisa🇵🇱 na kortach House of Tennis, w którym sam chwyci za rakietę. Zapisy tylko na www.polskaligatenisa.pl 🎾

Opublikowany przez Polska Liga Tenisa Środa, 4 listopada 2020

Dokładny termin Warmia Cup to 7-8 listopada 2020 roku. Zmagania grupowe w całości zostaną rozegrane w sobotę, natomiast kolejny dzień będzie przeznaczony na spotkania z drabinki, w której najlepsi amatorzy powalczą o jak największą liczbę punktów do całorocznego rankingu oraz miejsca premiowane nagrodami. Rejestrować można się za pośrednictwem oficjalnej strony Polskiej Ligi Tenisa do dnia dzisiejszego włącznie. Lista zawodników jest już niemal kompletna, a opłata wpisowa wynosi 100 zł niezależnie od kategorii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Turniej Warmia Open zbliża się wielkimi krokami. Już za niecałe dwa tygodnie na naszych kortach spotkają się amatorzy z całej Polski, aby powalczyć o puchar Wójta Gminy Stawiguda 🏆 oraz punkty do rankingu Polska Liga Tenisa 🔝 i tenisową sławę w regionie Warmii i Mazur! 🤩 Miło nam poinformować, że wydarzenie to wspierają swoim patronatem Michał Kontraktowicz Wójt Gminy Stawiguda oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin ✅ Turniej zostanie przeprowadzony zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami i wytycznymi dla wydarzeń sportowych, a w trosce o zdrowie zarówno naszego zespołu jak i zawodników przestrzegamy procedur bezpieczeństwa w naszym ośrodku. Zapraszamy do zapisów na turniej👉 polskaligatenisa.pl

Post udostępniony przez House of Tennis (@houseoftennis_bartag)

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*