Kolarstwo dla twardzieli. Trwają zapisy na wyścigi Starachowicka Strzała 2021 i Tour Bitwa Warszawska!

Kolarstwo dla twardzieli. Trwają zapisy na wyścigi Starachowicka Strzała 2021 i Tour Bitwa Warszawska!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sport amatorski przeżywa swoiste odrodzenie, a z całej Polski regularnie napływają wieści o coraz to nowszych zawodach. Do życia budzi się również kolarstwo i na chwilę obecną wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym sezonie cykliści będą mieli w czym wybierać. W ostatnim czasie poznaliśmy szczegóły dwóch wyścigów – Starachowicka Strzała 2021 oraz Granfondo Tour Bitwa Warszawska.

Strachowicka Strzała to wyścig skierowany zarówno do kolarzy z licencjami Masters oraz Junior, jak i amatorów ścigających się na rowerach szosowych. Tegoroczna, piąta edycja zawodów odbędzie się na dwóch dystansach: 63 oraz 93 km. Podczas rywalizacji uczestnikom towarzyszyć będą przepiękne krajobrazy, a także liczne pofałdowania znajdujące się na trasie.

Każdy zawodnik po ukończeniu wymagającego wyścigu otrzyma pamiątkową koszulkę Starachowickiej Strzały, natomiast zwycięzcy mogą liczyć na nagrody finansowe. Rejestracja prowadzona jest za pośrednictwem strony mpszosa.polandbike.pl, gdzie można również znaleźć więcej szczegółów dotyczących całej imprezy. Początek zmagań w niedzielę 30 maja.

Starachowicka Strzała 🔥 30 maja 🔥 Ta doskonale zorganizowana kolarska impreza z fenomenalną trasą ma już sprawdzoną…

Opublikowany przez Poland Bike Marathon Środa, 17 lutego 2021

Nieco ponad miesiąc później w stolicy zostanie rozegrany Granfondo Tour Bitwa Warszawska. Wyścig ma na celu upamiętnienie serii bitew z 1920 roku, w których Armia Wojska Polskiego ostatecznie zapewniła naszej ojczyźnie niepodległość. W weekend 3-4 lipca bieżącego roku mastersi i amatorzy z całego świata tłumnie zjadą się do Warszawy, aby podjąć rywalizację na trzech różnych dystansach: Granfondo (166 km), Mediofondo (93 i 43 km) oraz specjalnie przygotowanym Adventure (40 km). Dodatkowo zostanie rozegrana jazda indywidualna na czas, licząca niespełna 20 km. Zadeklarować swój udział w zawodach można na stronie bitwawarszawskatour.com.

Grand Fondo UCI Tour Bitwa Warszawska o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego ❤️❤️ Nowe rozdanie, nowe wyzwanie,…

Opublikowany przez Bitwa Warszawska Tour Wtorek, 16 lutego 2021

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*