Nowe okoliczności wymagają nietypowych rozwiązań. Platforma AllYouNeedIsRunning otwiera się na biegi wirtualne!

Nowe okoliczności wymagają nietypowych rozwiązań. Platforma AllYouNeedIsRunning otwiera się na biegi wirtualne!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zainaugurowana w lipcu bieżącego roku platforma AllYouNeedIsRunning.com powraca w zupełnie nowej odsłonie. Od teraz, poza doskonale znanymi wydarzeniami, w serwisie będą dostępne również zyskujące na popularności biegi wirtualne.

Ze względu na nieustającą pandemię koronawirusa duża część imprez biegowych musiała zostać przeniesiona do świata wirtualnego. Dzięki nowemu formatowi platformy, zmagania tego typu doczekały się nawet własnego „domu”. Jeszcze w grudniu użytkownicy mogą zarejestrować się na Bieg Górnika, Naftowca i Gazownika (04.12), Bieg Mikołajkowy (06.12), Bieg Praw Człowieka (10.12), Bieg Zimowy (21.12) oraz Bieg Sylwestrowy (31.12).

Pierwszym dużym wydarzeniem dostępnym w nowej wersji AllYouNeedIsRunning.com ma być natomiast Wirtualny Bieg WOŚP, zaplanowany na niedzielę 10 stycznia 2021 r. Wszystkie zyski zgromadzone podczas prestiżowych zawodów zostaną oczywiście przekazane na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rejestracja na platformie jest całkowicie bezpłatna, jednak w celu wzięcia udziału w danym biegu należy zadeklarować swój start za pośrednictwem znanego serwisu SlotMarket.pl. Po dokonaniu opłaty wpisowej zostanie przyznany specjalny kod, który trzeba następnie wpisać już na AllYouNeedIsRunning. Jak zapewniają osoby czuwające nad platformą, jej obsługa jest instynktowna, a więc każdy powinien odnaleźć się tam w mgnieniu oka.

Konto na platformie założyło już kilkanaście tysięcy sportowców, wśród których znajdziemy Polaków, jak i obcokrajowców. Na użytkowników czeka szeroka oferta biegów wirtualnych, możliwość współzawodnictwa, program lojalnościowy, a to wszystko w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne.

💥 W grudniu ruszamy na całego! 💥

Jeszcze chwila i ruszamy z #AllYouNeedIsRunning w nowej odsłonie! Niebawem będziecie…

Opublikowany przez All You Need Is Running Czwartek, 26 listopada 2020

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*