Wyścigi kolarskie dla amatorów na północy Polski – wymagające trasy oraz atrakcyjne nagrody

Wyścigi kolarskie dla amatorów na północy Polski – wymagające trasy oraz atrakcyjne nagrody
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przed pasjonatami kolarstwa z północy Polski intensywny okres – właśnie napływają kolejne informacje na temat imprez rowerowych odbywających się w tej części kraju! Już wkrótce kolarze-amatorzy przystąpią do rywalizacji w Gdyni, Łodzi i Koszalinie. Co warto wiedzieć o nadchodzących wydarzeniach?

Gran Fondo Gdynia 2021

Gran Fondo Gdynia to zawody przeznaczone dla wszystkich miłośników mniej lub bardziej ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach. Ambitni zawodnicy będą mogli poczuć się niczym na profesjonalnym peletonie za sprawą wymagających dystansów: Gran Fondo (120 km) i Medio Fondo (77 km). Dla osób, którym zależy głównie na rekreacyjnej przejażdżce, przygotowano natomiast tzw. Family Fondo na dystansie 24 km.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci od 5 lat wzwyż, czyli Gran Fondo Kids. Szeroki wachlarz dostępnych możliwości to najlepszy dowód na to, że Gran Fondo Gdynia jest imprezą dla każdego. Najmłodsi wystartują już 26 czerwca, zaś dorosłym uczestnikom przyjdzie poczekać do następnego dnia.

Garść ważnych info przed startem❗🚴‍♀

Informator zawodnika oraz racebook, czyli dwie bardzo ważne pozycje dla każdego…

Opublikowany przez Gran Fondo Series Środa, 23 czerwca 2021

Wielkie Święto Roweru Łódzkiego – Nissan Auto Łódź Cup 2021

Niezapomniane sportowe emocje czekają cyklistów przy okazji Wielkiego Święta Roweru Łódzkiego, w ramach którego zostaną rozegrane zawody Nissan Auto Łódź Cup. Uczestników podzielono na następujące kategorie: amatorzy, masters oraz elita. Ci pierwsi w celu ukończenia wyścigu będą musieli dwukrotnie pokonać pętlę o długości 9,3 km. Pomyślano także o pociechach zawodników biorących udział w turnieju – specjalnie dla nich podczas imprezy w Parku im. księcia Józefa Poniatowskiego zostanie zorganizowany rodzinny piknik. Nissan Auto Łódź Cup wystartuje w niedzielę 1 sierpnia o godz. 10:00.

Święto Roweru Łódzkiego

💥 🚴‍♀Wystartuj razem z Nami 🚴‍♀💥
Niedziela 1.08.2021r.
💥 Gwarantujemy💥 Dzień który dla wielu pasjonatów sportów rowerowych zapisze się w pamięci 🗣
Podczas 🚴‍♂🚴🚴‍♀ Święta Roweru Łódzkiego 2021 🚴‍♂🚴🚴‍♀
odbędą się 🎯 wyścigi 🎯
NISSAN AUTO ŁÓDŹ CUP:
10.00 Amatorzy – dystans 18,6 km🚴‍♂🚴
12.00 Masters – dystans 1 godzina + okrążenie 9,3 km🚴‍♂🚴🚴‍♀
15.00 Peleton Gwiazd 1,2 km
17.00 Elita 125,4 km
✔ Zapisy już ruszyły 🖊🖊
👇👇👇👇
www.rowerempolodzi.pl
Przez cały dzień w Parku im. ks. J. Poniatowskiego na wysokości Hotelu Double Tree by Hilton odbywać się będzie piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.
A to wszystko już 💪1.08.2021 ‼
Zapraszamy‼
Musisz być z nami 😉
Szczegóły na www.rowerempolodzi.pl

Opublikowany przez Rowerem po Łodzi Środa, 2 czerwca 2021

Velo Baltic 2021

Entuzjaści kolarstwa na przestrzeni kilku miesięcy będą też mogli zasmakować atrakcji podczas nowego cyklu wyścigów o nazwie Velo Baltic. W tym przypadku na uczestników znów czeka więcej aniżeli jedna kategoria. Dystans MINI to łącznie 16-kilometrowa wycieczka skierowana do rodzin z dziećmi albo osób, które dopiero zaczynają przygodę z jazdą na dwóch kółkach. W dystansie MAXI wystartują natomiast kolarze-amatorzy, którzy mają ochotę spróbować swoich sił w bardziej wymagającej rywalizacji.

Na pełny cykl Velo Baltic 2021 złożą się w sumie 3 wyścigi: 31 lipca w Białogardzie, 22 sierpnia w Słupsku oraz 18 września w Koszalinie. Warto postarać się o stuprocentową frekwencję – osoby, które wezmą udział we wszystkich odsłonach staną przed szansą na wygranie roweru marki Ridley!

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*