Biegowy zawrót głowy. Wakacyjne zawody w kolejnych polskich miastach!

Biegowy zawrót głowy. Wakacyjne zawody w kolejnych polskich miastach!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Miłośnicy lekkiej atletyki z różnych zakątków kraju w ostatnim czasie nie mogą narzekać na nudę. Liczba imprez skierowanych do amatorów biegania nieustannie rośnie, a w nieodległej perspektywie pojawiają się nowe, ciekawe propozycje. Sprawdź, które miejscowości już wkrótce staną się gospodarzami sportowych zmagań!

Biegi Gdańsk 2021: Wraca cykl #RUNGDN

Na Polsat Plus Arenie w Gdańsku niebawem zagości uwielbiany na Pomorzu cykl #RUNGDN. Uczestnicy będą mieli możliwość spróbowania swych sił w biegu na 5 km, na trasie prowadzącej przez imponującą stadionową infrastrukturę. Podczas zawodów obowiązuje limit 250 zawodników, zaś o ostatecznym przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Wyścig startuje już w sobotę 10 lipca o godzinie 11:00, dlatego warto się pospieszyć.

Wspominaliśmy, że 10.07 zapraszamy na #RUNGDN na Polsat Plus Arena Gdańsk, ale tym razem w porównaniu do edycji lutowej,…

Opublikowany przez Gdańsk Maraton Poniedziałek, 28 czerwca 2021

Biegi Łódź 2021: Bieg Fabrykanta

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna została wybrana jako start i meta dziesiątej edycji Biegu Fabrykanta. Wzorem poprzednich odsłon wydarzenia, biegacze-amatorzy będą mieli do pokonania trasę o łącznej długości 10 km. Co istotne, organizatorzy nie zapomnieli również o najmłodszych, dla których przewidziano specjalne konkurencje. Rejestracja otwiera się już we czwartek o godzinie 20:00 i jest prowadzona za pośrednictwem strony biegfabrykanta.pl. Zawody zaplanowano natomiast na sobotę 28 sierpnia.

➡️ Bieganie to przede wszystkim „MOMENTY”😉 Podczas tegorocznej edycji Żyrardów W BIEGU również nie zabraknie emocji i…

Opublikowany przez Biegi Uliczne – ŻTC BIKE RACE Wtorek, 29 czerwca 2021

Biegi Żyrardów 2021: Żyrardów w Biegu

Atrakcyjnie z perspektywy pasjonatów biegania zapowiada się również ósma edycja wyścigu „Żyrardów w Biegu”. Ciekawe i nieco zmodyfikowane trasy z pewnością przyciągną szerokie grono uczestników. Wszyscy mogą liczyć na pamiątkowe medale, a na najlepszych zawodników czekają puchary oraz upominki rzeczowe. Impreza zostanie rozegrana 29 sierpnia. Opłata wpisowa, jeśli zostanie uiszczona do końca lipca, wyniesie 50 złotych.

To już dziś! Punktualnie o 20:00 startujemy z zapisami na:
– 10. Bieg Fabrykanta
– 4. Bieg Grohmana
– Biegi Małego Fabrykanta

zajrzyjcie na naszą stronę ▶ https://tiny.pl/9qglm

📸by maratonczyk

Opublikowany przez Bieg Fabrykanta Czwartek, 1 lipca 2021

Foto wyróżniające: RUN 4 FFWPU / Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*