Zima w ruchu. Biegaj i trenuj na trasach CITY TRIAL!

Zima w ruchu. Biegaj i trenuj na trasach CITY TRIAL!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na początku grudnia zainaugurowany został cykl biegów indywidualnych na autentycznych trasach oraz treningów organizowanych przez CITY TRIAL. Nadal nie uświadczymy natomiast zawodów w tradycyjnym wydaniu.

Cykl biegów przełajowych CITY TRIAL towarzyszy miłośnikom lekkiej atletyki już od przeszło dekady. Do tej pory rywalizacja co roku odbywała się w okresie jesienno-zimowym w dziesięciu różnych miastach naszego kraju. W każdej lokalizacji rozgrywano w tym czasie po 6 biegów, co daje imponującą liczbę 60 startów. Ze względu na pandemię, ostatnie tego typu Grand Prix zakończyło się w marcu bieżącego roku.

Na chwilę obecną niemożliwy pozostaje powrót do tradycyjnego cyklu, jednak organizatorzy nie zamierzają się poddawać. Najnowszą inicjatywą są biegi indywidualne na trasach CITY TRIAL, w których swoich sił może spróbować każdy zainteresowany. Podczas podejmowanych aktywności nie obowiązują wspólny start, pomiar czasu ani końcowa klasyfikacja.

Biegi indywidualne CITY TRIAL odbywają się w następujących miastach: Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie oraz Wrocławiu. Pięciokilometrowa trasa jest oznaczona w godz. 8:00-11:00. Następnie przeprowadzona zostaje sesja treningowa przeznaczona zarówno dla zaawansowanych biegaczy, jak i amatorów.

Bydgoszcz i Łódź – zapraszamy! 😊

Pamiętajcie, że aktywność fizyczna wzmacnia odporność i poprawia nastrój, więc brak zawodów niech Was nie zniechęca do biegania! 🏃‍♂️

Opublikowany przez CITY TRAIL Niedziela, 13 grudnia 2020

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*