Salomon S/Max photo – profesjonalne gogle dla każdego!

Salomon S/Max photo – profesjonalne gogle dla każdego!

Materiał Partnera

Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Podstawą ubioru każdego narciarza jest nie tylko bielizna termoaktywna i ciepła odzież wierzchnia. Należy z dbałością podejść też do ochrony oczu ze względu na trudne warunki na stoku. Śnieg, odłamki lodu czy ostre słońce mogą wpłynąć na komfort oraz bezpieczeństwo Twojej jazdy. Poznaj gogle Salomon S/Max photo, które zapewnią Ci znacznie więcej niż tylko zabezpieczenie przed promieniowaniem słonecznym.

Gogle Salomon S/Max photo dla wymagających narciarzy

Zacznijmy od tego, że modele od S/Max są świetnie zaprojektowane. Przekłada się to na idealne dopasowanie do kształtu głowy. Wpływa na to między innymi stosowana technologia Custom ID Fit. Obejmuje ona piankę, która jest idealnie zaprojektowana względem anatomii ludzkiej. Narciarze mogą odczuwać pełen komfort noszenia, nawet przez wiele długich godzin treningów.

W dodatku zastosowane przez producenta rozwiązanie w zakresie kształtu przekłada się na jeszcze większe pole widzenia w dolnej części. To właśnie ten obszar jest najważniejszy z punktu widzenia narciarza.

Gogle Salomon S/Max photo oczywiście chronią przed promieniowaniem słonecznym w 100%. Jak? Dzięki okularom z fotochromowaną soczewką, które automatycznie dostosowują się do warunków oświetleniowych. Co to oznacza? Kiedy jest pochmurno i ciemno, przepuszcza znacznie więcej światła. Z kolei, gdy jest ostre słońce, nie musisz martwić się o niebezpieczne odblaski.

Idealne na zmienne warunki – profesjonalne gogle Salomon S/Max photo

Warunki atmosferyczne na stoku często się zmieniają w dynamiczny sposób. W dodatku doświadczeni narciarze nierzadko wybierają różnorodne tereny. W jednym momencie chcą wchodzić w zakręty utrzymując dużą prędkość, a w innym odkrywać bezdroża poza utartymi szlakami. Właśnie dlatego trudno dopasować jedne uniwersalne gogle na każde warunki. Salomon S/Max photo gwarantuje szybką i łatwą wymianę szybek.

Takie rozwiązanie daje Ci duże możliwości na stoku. W dodatku nie musisz martwić się o jakość widzenia, niezależnie od tego, czy świeci słońce, czy niebo jest zachmurzone. Pamiętaj, że każdy kolor szkieł jest przeznaczony na nieco inne warunki oświetleniowe. Świadczy on o tym, ile w praktyce światła przedostaje się przez warstwę szyby.

Decydując się wyłącznie na jeden odcień, możesz odczuwać nieprzyjemne skutki podczas gwałtownie zmieniającej się pogody w górach. Zobacz zatem gogle Salomon S/Max photo w sklepie Ski Race Center i wybierz odpowiedni wariant: https://skiracecenter.pl/926-smax.

Dodatkowe udogodnienia gogli Salomon S/Max photo

Dużą zaletą jest to, że gogle Salomon S/Max photo nie tylko chronią wzrok przed promieniowaniem słonecznym, odbijającym się światłem od śnieżnego puchu czy niewielkimi kawałkami lodu. Szybki odpowiedzialne są za zwiększenie kontrastu widzenia. Dzięki temu dostrzeżesz znacznie więcej szczegółów, nawet kiedy pada albo jest pochmurno.

Oczywiście nie można pominąć też designu gogli od Salomon S/Max. Z pewnością przypadnie on do gustu wszystkim narciarzom, którzy lubią sportowy i dynamiczny wygląd.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*