Redakcja

Portal jasportowiec.pl powstał z myślą o prawdziwych pasjonatach aktywności fizycznej, dla których sport oraz właściwe odżywianie to coś więcej niż tylko styl życia. Każdego dnia dostarczamy Wam solidnej dawki starannie wyselekcjonowanych informacji, specjalistycznej wiedzy i fachowych porad w przystępnej formie, aby uprawianie ulubionej dyscypliny sportu stawało się jeszcze bardziej efektywne i satysfakcjonujące.

Niezależnie od tego, czy jesteś amatorem, czy posiadasz już spore doświadczenie – u nas znajdziesz porady treningowe, dietetyczne oraz rekomendacje sprzętu sportowego dostosowane do swoich możliwości, grupy wiekowej, a także uwzględniające stopień zaawansowania treningu. 

Na jasportowiec.pl każdy miłośnik sportu jest wyjątkowym gościem!
 
Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Redakcja


Zespół redakcyjny

Marta Głogowska-Drzyzga

Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz wpisy autorki

Justyna Zajdel

Copywriter – freelancer z ponad 7 – letnim doświadczeniem w branży.
Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka
Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz wpisy autorki

Cezary Heller

Pasjonat sportu od najmłodszych lat, który nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Od blisko 10 lat tworzy fachowe publikacje z zakresu wielu dyscyplin sportowych, także mniej popularnych. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jego drugą wielką pasją jest kryminalistyka.

Zobacz wpisy autora